Bella Sara. Wiecznie piękna. Mężczyźni wodzą za nią wzrokiem, a kobiety chcą z nią zamieszkać. Jej uroda trwa wiecznie.
Blachodachówka modułowa  Bella Sara
Blachodachówka modułowa Bella Sara
NAWET 50 LAT GWARANCJI
Bella Sara to trwałość i bezpieczeństwo na długie lata. W zależności od użytej powłoki gwarancja na ten produkt wynosi 20,30 lub 50 lat.
ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ
Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu. Pozwalają także na precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci już po ich połączeniu. To nie wszystko. Ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie. Nasze rozwiązania są tak dobre, że je opatentowaliśmy.
JAKOŚĆ PRZYJAZNA ŚRODOWISKU
Korzystamy tylko z najlepszych materiałów. Dostawcami blachy są ArcelorMittal - największy producent stali na świecie oraz SSAB - szwedzka huta o światowym zasięgu. Stal podlega recyklingowi w 100% i można ją przetwarzać w nieskończoność. To czyni ją jednym z najbardziej przyjaznych środowisku materiałów.
FABRYCZNIE PRZYGOTOWANE OTWORY I MISECZKI MONTAŻOWE
To one sprawiają, że montaż dachu jest tak prosty. To nasz patent na dach.Duopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy
PODTŁOCZENIE WZDŁUŻ PRZETŁOCZEŃ
Dzięki nim łączenia poprzeczne na dachu są niewidoczne, a arkusz jest dodatkowo usztywniony. Łączymy estetykę z wytrzymałością.
PODWINIĘCIE DOLNEJ KRAWĘDZI ARKUSZA
To rozwiązanie zapewnia lepszy spływ wody z powierzchni dachu, a tym samym zapobiega jej zaleganiu. Ponadto łączenia poprzeczne na dachu są niewidoczne.