rynny galecoGaleco Stal - stalowy system rynnowy
System Galeco STAL wykonany jest z najwyższej jakości stali powlekanej. Wysoką trwałość blach zapewnia dodatkowe zastosowanie 4 warstw ochronnych, które zabezpieczają rynny metalowe przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany i pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną.
Nowatorski kształt rynny zabezpieczający przed przelewaniem wody nawet podczas obfitych opadów
Galeco stal
Rynny i rury spustowe zabezpieczone folią
chroniącą przed zarysowaniem podczas transportu.
Wysoka trwałość blach dzięki zastosowaniu 4 warstw ochronnych zabezpieczających przed działaniem czynników atmosferycznych.
Gwarancja 35 lat udzialana na odporność na korozję perforacyjną.
Obniżony koszt systemu dzięki narożnikom uszczelkowym wykonanym z blachy powlekanej.
Kompletny system ochrony rynien i rur spustowych - foliowanie, wewnętrzny szew rury gwarancją wysokiej estetyki i braku zarysowań.
Wygodny montaż systemu, najpierw montaż haków, a dopiero po założeniu fartuchów nadrynnowych montaż rynien.
Pierwszy na rynku narożnik uniwersalny regulowany, maksymalnie skracający czas i koszt instalacji systemu rynnowego.
Galeco Stal
Charakterystyczny dla Galeco kształt rynny z wywinięciem do wewnątrz stanowi znak rozpoznawczy produktu. Rynna metalowa Galeco posiada głęboki profil tzw. kontynentalny.


ELEMENTY SYSTEMU Galeco stal:
Galeco Stal 2
Galeco STAL 2 to system rynnowy oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej. Nowa rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem.

ELEMENTY SYSTEMU Galeco stal2:
Średnice i zastosowania:
GALECO STAL 120
rynny stalowe przeznaczone do orynnowania większych garaży, wiat, małych domów jednorodzinnych, tarasów oraz budynków gospodarczych; system rynnowy stanowi uzupełnienie systemu Galeco 135. Głęboki profil rynny stalowej ma zbliżoną pojemność do stalowej rynny o profilu skandynawskim 125 mm.
GALECO STAL 135
podstawowy system służący do orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych.
Głęboki profil rynny ma zbliżoną pojemność do stalowej rynny o profilu skandynawskim 150 mm.
GALECO STAL 150
system przeznaczony do odprowadzania wody z dużych, jednolitych płaszczyzn dachowych na obiektach przemysłowych i dużych budynkach mieszkalnych.
Innowacja w systemach rynnowych!
Galeco wprowadziło pierwszy na rynku narożnik regulowany, pozwalający wykonawcy od ręki uzyskać pożądany kąt montażu. Dzięki temu rozwiązaniu wykonawca nie musi oczekiwać kilku tygodni na nietypowy narożnik, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.
Galeco Stal 2 - kwadratowy stalowy system rynnowy

Galeco STAL 2 to system rynnowy oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej. Nowa rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem.

W systemie rynnowym Galeco STAL 2 rury spustowe również posiadają kwadratowy profil, prowadzone na zewnątrz elewacji są dodatkowym elementem estetycznym idealnie komponującym się z całością bryły nowoczesnego budynku. Po przejściu rurą spustową przez panel podsufitki pozostałe elementy pionu spustowego instalowane są tak samo jak elementy innych systemów rynnowych.
Średnice i zastosowania:
System rynnowy Galeco STAL 2 125/80x80 służy do orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych. Dzięki kwadratowemu profilowi rynna jest bardziej wydajana niż konkurencyjne rynny 125 mm o profilu okrągłym. Prostokątna rura została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach idealnie komponujących z bryłą budynku.
Dedykowana maskownica podsufitkowa
Specjalnie zaprojektowany hak doczołowy posiada zamki w jego dolnej części, dzięki czemu można zatrzasnąć w nim maskownicę podsufitkową. Maskownica jest elementem, który w każdej chwili można zdemontować w celu przeprowadzenia prac konserwatorskich.Duopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy